Belangrijke boodschap: Volg hier onze updates over het Coronavirus.

Heeft de makelaar sowieso recht op ereloon als er een contact op de lijst staat?

Vraag & antwoord 21 september 2021
Heeft de makelaar sowieso recht op ereloon als er een contact op de lijst staat?

Op grond van artikel 2,7° van het KB bemiddelingsopdrachten heeft de vastgoedmakelaar onder bepaalde voorwaarden recht op ereloon na het beëindigen van de bemiddelingsopdracht met de opdrachtgever. Kan zomaar ieder contact dat door de makelaar op de lijst wordt geplaatst, recht geven op ereloon? 

Verder lezen?

Gelieve aan te melden om deze inhoud te bekijken. CIB-leden hebben vrije toegang tot de volledige website door middel van een login en paswoord. Ben je nog geen CIB-lid?

Lid wordenAanmelden of Registreren

Structurele partners

BTVBTVBTVBTVBTVBTV

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte

Deze browser is niet compatibel met CIB Vlaanderen. Gebruik een andere browser om onze website te kunnen gebruiken.