Belangrijke boodschap: Volg hier onze updates over het Coronavirus.

Welke stedenbouwkundige inlichtingen moeten worden vermeld in de publiciteit?

Vraag & antwoord 7 september 2021
Welke stedenbouwkundige inlichtingen moeten worden vermeld in de publiciteit?

Bij de verkoop van een woning komt heel wat administratie kijken. Eén van deze verplichte documenten zijn de stedenbouwkundige inlichtingen. Artikel 5.2.6. VCRO somt op welke stedenbouwkundige inlichtingen moeten worden vermeld in de publiciteit van de vastgoedmakelaar: 

Verder lezen?

Gelieve aan te melden om deze inhoud te bekijken. CIB-leden hebben vrije toegang tot de volledige website door middel van een login en paswoord. Ben je nog geen CIB-lid?

Lid wordenAanmelden of Registreren

Structurele partners

BTVBTVBTVBTVBTVBTVBTV

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte

Deze browser is niet compatibel met CIB Vlaanderen. Gebruik een andere browser om onze website te kunnen gebruiken.